ביטוח מקיף לרכבי BYD

רכבי BYD הם הרכבים החשמליים הנמכרים ביותר בארץ. ההחלטה לרכוש רכב חשמלי היא החלטה מרגשת ומעצימה אך לא מספיק רק להחליט לרכוש את הרכב. חשוב לבטח את הרכב החשמלי בביטוח מקיף עם כיסויים מיוחדים שיקלו על הנהג בעת נהיגה או בעת מקרה ביטוחי. לעוד מידע על רכבי BYD, למידע על רכבים חשמליים וכל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח מקיף לרכבים חשמליים, המשיכו לקרוא:

רכבי BYD

מותג הרכבים הסיני BYD (ראשי תיבות של Build Your Dream) הוא אחד מיצרני הרכבים החשמליים הטוב בעולם. מקור החברה הוא בהייטק והיא פועלת רבות למען איכות הסביבה על ידי פיתוח טכנולוגיות בתחום האנרגיה המתחדשת.

לחברת BYD יש נוכחות גלובלית מרשימה עם כניסה ליותר מ- 50 מדינות ומלבד תחום הרכבים החשמליים בו היא שולטת, יש לחברה נוכחות גם בשוק האלקטרוניקה עם ייצור מוצרים כמו טלפונים ניידים וסוללות נטענות.

רכבים חשמליים – העתיד כבר כאן

אם בעבר, מכונית חשמלית נשמעה כמו עתיד רחוק, אין ספק שהעתיד כבר כאן. שוק המכוניות החשמליות תופס נוכחות נכבדת בשוק הרכבים ומיום ליום, נראה יותר מכוניות חשמליות על הכביש. רכב חשמלי הוא רכב המונע על ידי מנוע חשמלי אחד או יותר, תוך כדי שימוש באנרגיה המאוחסנת בסוללות נטענות.

לרכבים חשמליים יש המון יתרונות
:

 • אחזקת רכב חשמלי תצריך מכם פחות ביקורים במוסך מאחר ושחיקת מערכת ההנעה נמוכה באופן משמעותי מזו של רכב המונע בבנזין.
 • לא תצטרכו יותר לתדלק. כן תצטרכו להטעין את הרכב על ידי הגעה לעמדת טעינה אך כמו הטענת סמארטפון, ההטענה היא פשוטה, מהירה וכל הטענה תספיק לכם למאות רבות של קילומטרים.
 • שוק הרכבים החשמליים לא מפסיק להתפתח והיום כבר תוכלו למצוא עמדות הטענה מהירות גם בקניונים וחניונים. ככל שיעבור הזמן, תוכלו למצוא עמדות הטענה במקומות נוספים שאפילו לא חשבתם עליהם.
 • תיהנו מנסיעה שקטה ומהירה יותר. מאחר ואין מנוע הפועל על בנזין, לא תשמעו את רעש המנוע המוכר. בנוסף, תגיעו למהירות הרצויה ברגע שתלחצו על דוושת הרכב, לא תצטרכו לחכות לחלוקת הכוח כפי שהתרגלתם במכוניות "הרגילות."
 • תעזרו לשמור על איכות הסביבה. רכב חשמלי הוא הרבה יותר ידידותי לסביבה מאשר רכב המונע בבנזין. כך, תעזרו להפוך את העולם למקום טוב יותר והמצפון שלכם יישאר נקי.

ביטוח לרכב חשמלי

הרוב המוחלט של האנשים שמחזיקים ברכוש, מבטחים אותו. הביטוח נותן תחושת הגנה מפני העתיד. בעולם בו החוסר וודאות גדל מיום ליום, הביטוחים עוזרים לאנשים להרגיש בטוחים ולמזער את ההוצאות בעת מקרי ביטוח שכנראה יתרחשו או לא יתרחשו בעתיד.

כפי שציינו, העולם מתחדש ומתקדם וגם בעולם הביטוחים, אף חברה לא נשארת מאחור. כל פוליסת ביטוח נועדה לתת הגנה מקסימלית בעת מקרה אירוע ביטוחי. אך למרות זאת, תוכלו למצוא הבדלים בין הביטוחים לסוגי הרכבים השונים.


ההבדל בין ביטוח מקיף לרכב בנזין לבין ביטוח מקיף לרכב חשמלי

בסופו של דבר, ביטוח מקיף לרכב נותן מענה בעת מקרי ביטוח שונים כמו גניבות ותאונות, בין אם אתם אחראיים על הנזק או גורם אחר (ולכן הביטוח חייב לכלול גם צד ג'), אופציה לנהג חדש, צעיר ועוד. מאחר ושווי הרכב החשמלי גבוה יותר, כך גם גובה הנזק בעת תאונה יהיה גבוה יותר וזו אחת הסיבות העיקריות שיש לבטח את הרכב בביטוח מקיף במיוחד ברכב חשמלי.

עם זאת, ההבדל בין ביטוח מקיף לרכב בנזין לבין ביטוח מקיף לרכב חשמלי מתבטא בעיקר בכיסויים.בביטוח לרכב חשמלי תוכלו למצוא כיסויים כמו: גרירה לעמדת טעינה, ביטוח לעמדת טעינה, כיסוי צד ג' לעמדת טעינה ועוד. אלו כיסויים הכרחיים שיוכלו לעזור לנוהגים ברכב חשמלי לשפר את חווית הנהיגה ואת ההתנהלות בעת מקרה ביטוחי.

גרירה לעמדת טעינה הוא אחד הכיסויים החשובים ביותר בפוליסת ביטוח לרכב חשמלי:
כאשר מדובר על נסיעות ארוכות, נהיגה ברכב חשמלי מצריכה תכנון מראש, וזאת מאחר ויש לתכנן את זמני הטענת המכונית. הרי לא ניתן למצוא כיום עמדת טעינה זמינה בכל תחנת דלק, ועובדה זו מערימה לעיתים קשיים על הנהגים. לכן, במקרה הצורך עליכם לוודא כי יש ברשותכם את ההגנה שאם תיגמר הסוללה ברכב, תהיה לכם אפשרות לחילוץ.

ביטוח רכבים חשמליים בסוכנות נח ביטוח

נח סוכנותלביטוח הוקמה בשנת 1978 על ידי נח אשר. לא רק שהחברה ותיקה וצברה ניסיון רב בתחום הביטוחים בענפים השונים, היא בכל יום מתחדשת ומתאימה את עצמה למצב השוק הנוכחי. כפי שציינו, שוק הרכבים החשמליים ממשיך להתרחב מדי יום ואנחנו מגיעים מוכנים עם ביטוח מקיף מיוחד במינו שייתן מענה מקסימלי לכל נהג ולכל רכב חשמלי.

נח ביטוח הקימה קולקטיב רכב חשמלי ארצי, הרעיון מאחורי השירות הוא שכפול ההצלחה של הקולקטיב הפועל בסוכנויות טויוטה ולקסוס מבחינת תנאי הפוליסה, השירות והמחיר.בין הכיסויים המיוחדים שאנחנו מציעים:

 • כיסוי לשמשות מקוריות, כולל כיול מערכת הבטיחות – במסגרת הקולקטיב, המבוטחים מקבלים החלפת שמשה מקורית מיצרן כולל כיול במוסך מורשה, ללא השתתפות עצמית.

 • כיסוי לשבר פנסים ומראות מקוריות – במסגרת הקולקטיב, גבול האחריות במקרה של שבר פנסים ומראות צד עומד על 10,000 ש"ח ומהווה כתב השירות היחיד בשוק שנותן את הכיסוי הרחב ביותר ללא השתתפות עצמית וללא תביעת הפוליסה.

 • כיסוי למערכת מולטימדיה מקורית – במסגרת הקולקטיב, גבול האחריות הינו עד 10,000 ש"ח והסוכנות מתחייבת לספק ללקוח מערכת חדשה ומקורית ללא רישום תביעה בפוליסה.

 

 • גרירה לעמדת טעינה – חברות הביטוח מגבילות את המבוטחים לעד שתי גרירות לעמדות טעינה בשנה ואילו חברת נח ביטוח מציעה עד שלוש גרירות.

 

 • החזר/ביטול השתתפות עצמית – במסגרת הקולקטיב, כל מבוטח ייהנה מכניסה למרכז השירות של יבואן בהסדר ויהיה זכאי להחזר השתתפות עצמית עד לסכום של 1,500 ש"ח.

 

 • ביטוח עמדות טעינה – מאחר ורוב עמדות ההטענה עומדות במקום חשוף, יש סיכוי לא קטן כי הן יפגעו ולכן חשוב לבטח גם אותן. ניתן להוסיף ביטוח לעמדות טעינה שיכסה במקרים של נזק, בין אם תאונה, התלקחות או גניבה. הכיסוי יכסה נזק של עד 5,000 ש"ח ללא צורך ברישום תביעה בפוליסה ותשלום השתתפות עצמית.


לסיכום, תשמרו על הרכבים החשמליים שלכם

רכבים חשמליים הם הרכבים הטרנדיים ביותר היום, הם לא רק מגיעים בעיצובים מדהימים, אלא יש להם מגוון יתרונות שיחסכו לכם כסף, הם עוזרים לשמור על איכות הסביבה ויש להם ביצועים מדהימים. החלום לקנות רכב חשמלי כבר לא רחוק ורבים מתחילים לשנות את חייהם וליהנות מהעתיד שכבר ממש נמצא כאן.

מלבד רכישת הרכב החשמלי, חשוב לזכור לשמור עליו ולטפל בו כמו שצריך. אמנם עלויות התחזוקה שלו נמוכות וגם תדירות הביקורים במוסך, אך מנגד יש גם את עמדות הטעינה ואת כל מה שעלול לקרות בעתיד. עם סוכן ביטוח מקצועיופוליסת ביטוח מקיף מותאמת לרכב חשמלי, תוכלו ליהנות מחוויית נסיעה מדהימה ומראש שקט לגבי בעיות עתידיות. פוליסת הקולקטיב אשר מציעה נח סוכנות ביטוח היא מהמשתלמות ביותר בשוק. שתהיה לכם נסיעה נעימה ובטוחה.

לקוחות יקרים

בשל המצב הביטחוני אנחנו ממשיכים לעבוד עבורכם למתן שירות

ניתן להשאיר פרטים דרך האתר או לפנות אלינו ישירות לוואטס אפ